
Секція литого алюмінієвого радіатора AQUAVITA 350/80, 20 бар
309 ₴
- В наявності
- Код: 123790
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секції радіатора Aquavita виконані методом лиття під тиском. Бічні скошені ребра дають напрямок нагрітому повітрі, що позитивно позначається на тепловіддачі радіатора.
У виробництві використовують якісні метали з високою антикорозійною стійкістю.
Радіатори вкриті термостійкою фарбою, яка з роками не лущиться і не вицвітає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquavita |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота секції, мм | 420 |
| ГАРАНТІЯ | 12 років |
| Довжина секції, мм | 80 |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальна температура теплоносія | 120°C |
| Максимальний тиск | 40 бар |
| Міжосьова відстань | 350 мм |
| Об'єм секції, л | 0,22 |
| Робочий тиск | 20 бар |
| Теплова віддача секції, Вт | 150 |
| Тип радіатора | Секційний |
| Ширина секції, мм | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴

