Картридж фільтра багаторазовий - призначений для усунення води хлору і різних органічних сполук.
Це картриджі багаторазового використання, призначені для всіх фільтрів 10”
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм ± 5 мм мм |
| Діаметр | 63 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Принцип очищення | проточний |
| Ресурс | 12 000 л. |
| Розмір | 10" |
| Ступінь фільтрації | 50 мкм |
| Тип | картридж фільтра |
| Тип фільтру | багаторазовий картридж водяного фільтра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴



