Обвід для PPR труб , застосовується для обведення стояка або в місцях, де в невеликому просторі необхідно провести хрестове перетин труб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Сірий |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| ГАРАНТІЯ | до 50 років |
| Діаметр труби | 20 мм |
| Діаметр фітинга | 20 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | PPR Поліпропілен (Random Copolymer) |
| Робоча температура | 95 °C |
| Сфера застосування | Холодне водопостачання, гаряче водопостачання |
| Тип з'єднання | Пайка |
| Тип фітинга | Обвід |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴



