
Циркуляційний насос SUNTERMO 32/80 – 180 мм, з гайками, кабель
2 001,50 ₴
- В наявності
- Код: 100260
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос SUNTERMO 32/8 - 180 мм, з гайками, кабель - одна з головних складових системи опалення та гарячого водопостачання. Призначений для забезпечення примусового руху рідини замкнутим контуром (циркуляції), а також рециркуляції.
Напрямок обертання: проти годинникової стрілки (з боку двигуна).
Корпус насосної камери – чавун. Робоче колесо – полімеру. Втулка – нержавіюча сталь. Ведучий вал – металокераміка. Корпус статора – алюміній. Підшипники насоса – керамографіт.
Двигун - асинхронний однофазний 3 режими роботи (75-116-165Вт).
Подача: 90 л/хв
Температура рідини, що перекачується: від +10°С до +110°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Suntermo |
| Вага | 4.3 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подавання | 8 м |
| Діаметр патрубків | 32/32 мм |
| Клас захисту | IP44 |
| Монтажня довжина | 180 мм |
| Напруга | 220 В V |
| Орієнтація валу двигуна | горизонтально |
| Потужність | 0.165 кВт |
| Призначення | для систем опалення |
| Тип | Циркуляційні насоси |
| Тиск | 10 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 001,50 ₴

