
Рушникосушарка електрична SANTAN Змійовик 500х500 нерж., лівостороння
2 690,50 ₴
- В наявності
- Код: 106253
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушникосушарка електрична SANTAN Змійовик 500х500 нерж., лівостороння
Матеріал: вуглецева сталь
Висота: 530 мм
Ширина: 500 мм
Тип підключення: бічне
Відстань між центрами підключення: 500 мм
Потужність: 46 Вт
Напруга живлення: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Глибина: 57 мм
Країна виробник: Україна
Вага: 1,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Хром |
| Кількість секцій | 4 |
| Потужність | 46 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Змійка |
| ГАРАНТІЯ | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Регулювання температури | Без терморегулятора |
| Розташування вимикача | Зліва |
| Тип | Електричний |
| Тип кріплення | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 690,50 ₴



