
Труба поліетиленова SANTAN OXYGEN ANTI-UV для "теплої підлоги" 16 х 2,0 мм сіра
21 ₴
- В наявності
- Код: 103151
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Труба має підвищену міцність і довговічність. Ідеально підходить для монтажу систем тепла підлога.
Застосування: тепла підлога
Матеріал поліетилен зшитий оксигеновим прошарком
Бухта: 200 м
Колір: сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Сірий |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 16 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальна робоча температура | 95°C град. |
| Матеріал | поліетилен зшитий оксигеновим прошарком |
| Призначення | для теплої підлоги |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴

