Вішалка гачок з нероз'ємним кільцем для сушки для рушників (діаметр кільця 32 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рушникотримачі |
| Глибина | 6.5 см |
| Діаметр | 32 мм |
| Тип | Крючок |
| Тип встановлення | на штангу |
| Ширина | 9 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



