
Рушникосушарка водяна SANTAN Драбина Комфорт 50х80/7
3 702,50 ₴
- В наявності
- Код: ---
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушникосушарка водяна SANTAN Драбина Комфорт 50х80/7 виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі відполірованої до дзеркального блиску з дуже високою тепловіддачею. Труби з нержавіючої сталі мають багато переваг перед своїми аналогами з латунних сплавів: завдяки високим антикорозійним якостям, міцності, термін їх експлуатації практично не має обмежень. У процесі виробництва всі вироби перевіряються на якість полірування і зачистки швів, проходять випробування при різних режимах тиску і температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Хром |
| Кількість секцій | 7 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Драбина |
| ГАРАНТІЯ | 60 місяців |
| Комплектація | Рушникосушарка + настінне кріплення |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Підведення води | Нижній |
| Робочий тиск | до 16 бар |
| Тип | Водяний |
| Тип кріплення | Стаціонарний |
| Товщина стінки | 1,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 702,50 ₴

