
Картридж для фільтра гарячої води Santan Premium поліпропіленова сітка 10 "
35 ₴
- В наявності
- Код: 999-240410237
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж фільтра SANTAN Premium 10" для гарячої води - виготовлений з високоякісної поліпропіленової сітки щільністю 5 мікрон. Видаляє з води пісок, іржу, осад, мул, глину окалину, суспензії та інші механічні досмішки
Якісно усуває механічні забруднення та забезпечує ретельне очищення води. Стійкий до дій хімічних елементів. Захищає насоси та трубопроводи від іржі.
Використання картриджів підходить більшості десятидюймових натрубних корпусів, доступних на ринку систем очищення
Переваги:
• Висока ступінь очищення від домішок
• Захищає побутову техніку та санітарно-технічне обладнання
• Покращує якість води
Основі характеристики
- Висота – 250 мм ± 5 мм;
- ступінь фільтрації – 5 мкм;
- діаметр – 56 мм ± 2 мм;
- робоча температура від 4°C до 90°C;
- Ресурс 3 місяці або 12 000 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм ± 5 мм мм |
| Діаметр | 56 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | поліпропіленова сітка |
| Принцип очищення | проточний |
| Ресурс | 3 місяці або 12 000 л |
| Робоча температура | від 4°C до 90°C |
| Розмір | 10" |
| Ступінь фільтрації | 5 мкм |
| Тип | картридж фільтра |
| Тип фільтру | змінний картридж водяного фільтра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

