
Рушникосушарка електрична SANTAN Драбина Камелія 480х1200 біла, правобічний Sensor
4 890,50 ₴
- В наявності
- Код: -
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична рушникосушка Камелія 480х1200 сенсор з таймером, виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушарки складає 1,5 мм, а стійок 2 мм.
- Споживана потужність моделі складає: 217 Вт;
- Робоча температура(*): 50°+/-5°C;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія: 60 міс.
* - при температурі в приміщенні 20°С і номінальній напрузі 230В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Білий |
| Кількість секцій | 12 |
| Потужність | 217 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Міжосьова відстань | 450 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Драбина |
| Вид підключення | Правобічне |
| ГАРАНТІЯ | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Регулювання температури | Сенсор |
| Тип | Електричний |
| Тип кріплення | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 890,50 ₴




