
Картридж фільтра з пресованого кокосового вугілля SANTAN, 10''
89 ₴
- В наявності
- Код: 999-240410371
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж фільтра SANTAN 10" - в якості фільтрувального елементу використовується пресоване активоване вугілля зі шкарлупи кокосу з додаванням цеоліту. Видаляє з води хлор та хлорорганічні сполуки, зменшує концентрацію важких та кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів та пестицидів, органічні сполуки (включаючи бактерії)
Використання картриджів підходить більшості десятидюймових натрубних корпусів, доступних на ринку систем очищення
Переваги:
- Висока ступінь очищення від домішок
- Має бактерицидні властивості
- Покращує смак та запах води
- Покращує органолептичні властивості води
Основі характеристики
- Висота – 250 мм ± 5 мм;
- діаметр – 73 ± 2мм;
- робоча температура від 4°C до 35°C;
- Ресурс 6 місяців або 8 000 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм ± 5 мм мм |
| Діаметр | 73 ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Принцип очищення | проточний |
| Ресурс | 6місяців або 8000 л |
| Робоча температура | від 4°C до 35°C |
| Розмір | 10" |
| Тип | картридж фільтра |
| Тип фільтру | змінний картридж водяного фільтра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴

