Циркуляційний насос Wilo RS 25/4 180 котлова серія
Wilo-Star-RS 25/4 циркуляційний насос з мокрим ротором для установки в трубах з ручним триступеневим регулюванням частоти обертання. З стійким до струмів блокування електродвигуном. Корпус насоса з сірого чавуну (в залежності від типу може застосовуватися бронза), робоче колесо зі зміцненого скловолокном синтетичного матеріалу, вал з нержавіючої сталі з вугільними підшипниками ковзання з металевою пропиткою. Серійне застосування в системах холодної води з температурою до -10 °C. Надійність в експлуатації завдяки перфорованому валу і фільтруючого пристрою перед картриджем.
Системи опалення, промислові циркуляційні системи, системи подачі холодної води і системи кондиціонування.
Переваги Циркуляційний насос Wilo RS 25/4 180 котлова серія
- Підходить для монтажу в будь-якому положенні з горизонтальним валом; клемна коробка в положенні 3-6-9-12 годин
- Три попередньо обрані ступені частоти обертання для адаптації навантаження
- Простий і надійний монтаж завдяки практичним відпливи під ключ на корпусі насосів
- Спрощений електромонтаж завдяки знімному кабельному вводу клемної коробки з можливістю двостороннього підключення, швидке з'єднання за допомогою пружинних клем
- Перемикання ступенів частоти обертання
- Налаштування ступеня частоти обертання (3 ступені)
- Відплив під ключ на корпусі насоса
- Можливість підведення кабелю
- Швидке з'єднання за допомогою пружинних клем
- Стійкий до струмів блокування електродвигуна
- Виконання ... RG з корпусом з бронзи
- Виконання ...- 130 з невеликою габаритною довжиною 130 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Wilo |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 3.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴





