Дозатори ТМ ADAMANT, це сучасне рішення для підтримки гігієни. Це значно заощадить вам простір на кухні. Вбудований Дозатор для миючих засобів має такі переваги: миючий засіб заливається зверху,через верхню частину дозатора без від'єднання ємкості знизу; диспенсер порційно дозує рідкий засіб, необхідно тільки піднести до носика губку та натиснути; для промивання ємності дозатора всього лише потрібно заповнити його водою та прокачати; верхня частина дозатора виконана з нержавіючої сталі 304 марки та покрита порошковою фарбою, яка стійка до механічних пошкоджень і має довгий термін експлуатації; встановлюється на мийку для кухні або на стільницю, можливий варіант монтажу у ванній кімнаті; дозатор для миючих засобів ідеально поєднується з кухонними змішувачами і мийка від ТМ ADAMANT. Особливо доцільно застосовувати дозатори для миючих засобів, що вбудовуються, в барах, кафе і ресторанах. Конструкцію дозатора складно вкрасти, він міцно зафіксований. Дозуючий механізм покритий порошковою фарбою стійкий до механічних пошкоджень, а пластиковий резервуар закріплений знизу від сторонніх очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,5 кг кг |
| Висота змішувача | 70 мм |
| Діаметр основи | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Диспенсер, емність, гарантійний талон, коробка. |
| Матеріал | Неіржавка сталь + пластик |
| Мoдель | DA-01 |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Призначення | Кухонний |
| Спосіб монтажу і кріплення | Вертикальний, врізний з гайкою |
| Тип | Одноважільний |
| Форма зливу | Г-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴






