АВТОМАТИЧНИЙ ДИСПЕНСЕР ДЛЯ МИЛА: Повністю безконтактний диспенсер для мила з режимами високий-середній-низький, краще відповідає вашим вимогам. Завдяки вбудованому точному інфрачервоному сенсору, ви отримаєте мило за 0.2 секунди. Менше дотику, більше чистоти. - ЛЕГКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ЗАПОВНЕННЯ: Дизайн з воронкоподібним отвором для заповнення полегшує наповнення сенсорного насоса без розливів. Нержавіюча сталь міцніша за інші матеріали. - ШИРОКЕ ЗАСТОСУВАННЯ: Наш диспенсер для рідкого мила можна заповнювати не тільки рідким милом, але й різними мийними засобами, такими як гель для душу, мийний засіб, шампунь та очищувач для обличчя. Простий стиль легко інтегрується в будь-які місця, такі як кухня, ванна кімната, лікарня, готель, клініка, аптека, офіс тощо. - ЗАРЯДЖАЙ БАТАРЕЮ: Працює на батареї (входять в комплект входить кабель USB C), зарядженої батареї вистачає на 3 місяці. Спробуйте наш безконтактний диспенсер для мила сьогодні з гарантією на 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 0.57 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр основи | 70 мм |
| Комплектація | Диспенсер, гарантійний талон, коробка. |
| Матеріал | Неіржавка сталь + пластик |
| Мoдель | Avtomatic DA-01 |
| Покриття | Нікель |
| Призначення | Універсальний |
| Спосіб монтажу і кріплення | Вертикальний, без кріплень |
| Тип | Сенсорний на батереї DC 3.7V |
| Форма зливу | Циліндрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴








