
Конденсаційний газовий котел ITALTHERM City Class 25 K
42 900 ₴
- В наявності
- Код: 1113234
Двоконтурний газовий конденсаційний котел Italtherm City Class 25K для організації опалення та виробництва гарячої води, з двома роздільними теплообмінниками.
City Class K – це нова лінійка італійських газових конденсаційних котлів Italtherm. Котел має сучасний елегантний дизайн і може бути встановлений в ексклюзивних інтер'єрах, задовольняючи потреби найвибагливіших споживачів.
Казани даної серії оснащені новим конденсаційним теплообмінником з нержавіючої сталі з екстра широкими проходами для води: внутрішня частина котушки була збільшена в 4 рази в порівнянні з ринковими стандартами. Завдяки новому теплообміннику, City Class K має кращу тепловіддачу та більш високу стійкість до нальотів та внутрішніх скупчень бруду, що робить його ідеальним навіть у разі заміни котлів у вже існуючих системах; крім того, єдина спіраль нового теплообмінника забезпечує високу пропускну здатність, низькі втрати гідравлічного навантаження, полегшене чищення та технічне обслуговування.
Компанія Italtherm спроектувала та розробила ICS – Intelligent Combustion System – систему, яка перетворює дане газове обладнання на smart-котел, єдиний котел, який автономно контролюється, регулюється та пристосовується. Система ICS контролює параметри горіння та регулює потік газу таким чином, щоб завжди мати коректне співвідношення повітря/газ,
отримуючи таким чином: скорочення споживання газу, нижчі викиди CO/CO2, менше часу на встановлення (немає ручного налаштування).
Завдяки використанню конденсаційної технології спалювання палива, котел має дуже високу ККД – 106.4%.
Функції
-
Конденсаційний теплообмінник із нержавіючої сталі
-
Пластинчастий теплообмінник для виготовлення ГВП
-
Можливість роботи з усіма типами газу (газу адаптивної функції) без заміни форсунок
-
Модуляція потужності у співвідношенні 1:10 (від 10% до 100%)
-
Латунна гідравлічна група
-
Ультра-компактний розмір
-
Простота встановлення
-
Робота при високій та низькій температурі нагріву (високотемпературні та низькотемпературні зони)
-
Можливість підключення датчика зовнішньої температури, плати зон, пульта дистанційного керування та кімнатного програматора.
-
Інформативний рідкокристалічний дисплей з індикацією температури, режимів роботи та кодів несправностей
-
Продуктивність гарячої води до 14.8 л/хв.
-
Розширювальний бак об'ємом 8 літрів
-
Висока ефективність та низьке енергоспоживання
-
Функція Трубочист
-
Сифон конденсату
-
Клапан триходовий електричний
-
Насос із високою ефективністю
-
Байпас автоматичний
-
Запобіжний клапан на 3 бар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALTHERM |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 2.64 куб.м/год |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Вага | 27.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 8 л |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 15.5 л/хв |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
- Ціна: 42 900 ₴




