
Картридж фільтра SANTAN із гранульованого вугілля, 10"
104 ₴
- В наявності
- Код: 100857
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж фільтру з гранульованого вугілля - призначений для усунення з води хлору та різних органічних сполук.
Природні елементи покращують органолептичні властивості води, освіжають та покращують її смак.
Розмір: 10"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Матеріал | Гранульоване активоване вугілля |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 325 грам кг |
| Висота | 250 мм ± 5 мм мм |
| Діаметр | 73 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Принцип очищення | проточний |
| Ресурс | 8000 л. |
| Розмір | 10" |
| Тип | картридж фільтра |
| Тип фільтру | змінний картридж водяного фільтра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴

