
Рушникосушарка електрична SANTAN Драбина Камелія 480х600 нерж., лівостороння
4 290,50 ₴
- В наявності
- Код: 106267
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушникосушарка електрична SANTAN Драбина Камелія 480х600 нерж., лівостороння
Матеріал: вуглецева сталь
Висота: 615 мм
Ширина: 480 мм
Відстань між центрами підключення: 450 мм
Потужність: 72 Вт
Напруга живлення: 220 В
Частота струму: 50 Гц
Діаметр: Ø30 мм
Країна виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Хром |
| Кількість секцій | 6 |
| Потужність | 72 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Драбина |
| ГАРАНТІЯ | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Міжосьова відстань | 45 см |
| Регулювання температури | Без терморегулятора |
| Розташування вимикача | Зліва |
| Тип | Електричний |
| Тип кріплення | Стаціонарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290,50 ₴




