
Картридж фільтра SANTAN поліпропіленова сітка 5"
18 ₴
- В наявності
- Код: 100847
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж фільтра поліпропіленова сітка – це змінна деталь у фільтрі, яку необхідно змінювати з постійною періодичністю.
Розмір: 5"
Змінний картридж для магістральних фільтрів для води
Матеріал: поліпропіленова сітка,
Селективність: пісок, глина, інші великі частки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 мм ± 2 мм мм |
| Діаметр | 56 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | поліпропіленова сітка |
| Принцип очищення | проточний |
| Ресурс | 12 000 л. |
| Розмір | 5" |
| Ступінь фільтрації | 10 мкм |
| Тип | картридж фільтра |
| Тип фільтру | змінний картридж водяного фільтра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴


