
Секція радіатора біметалічного AQUAVITA 500/80 D10, 30 бар
314 ₴
- В наявності
- Код: 123786
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секція радіатора біметалічного AQUAVITA 500/80, 30 бар призначена для встановлення в системах водяного опалення житлових, громадських та промислових будівель. Радіатори виготовлені з матеріалу, що має підвищену теплопровідність.
Радіатори вкриті термостійкою фарбою, яка з роками не лущиться і не вицвітає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquavita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота секції, мм | 560 мм |
| Довжина секції, мм | 78 мм |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура теплоносія | 120°C |
| Максимальний тиск | 50 бар |
| Матеріал | Біметал |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Об'єм секції, л | 0,28 |
| Період експлуатації | 12 років |
| Робочий тиск | 30 бар |
| Теплова віддача секції, Вт | 170 |
| Тип радіатора | Секційний |
| Ширина секції, мм | 77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴





