
Гачок (Вішалка) для сушки для рушників з не роз'ємним кільцем SANTAN d32
210 ₴
- В наявності
- Код: 111678
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка гачок з нероз'ємним кільцем для сушки для рушників (діаметр кільця 32 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рушникотримачі |
| Глибина | 6.5 см |
| Діаметр | 32 мм |
| Тип | Крючок |
| Тип встановлення | на штангу |
| Ширина | 9 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴


