
Картридж фільтра поліпропіленова нитка SANTAN Grande, 10", 1 мкм
61 ₴
- В наявності
- Код: ---
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж фільтра поліпропіленова нитка – це змінна деталь у фільтрі, яку необхідно змінювати з постійною періодичністю.
Розмір: 10"
Змінний картридж для магістральних фільтрів для води
Матеріал: поліпропіленова нитка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм ± 5 мм мм |
| Діаметр | 63 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | поліпропіленова нитка |
| Ресурс | 8000 л. |
| Розмір | 10" |
| Ступінь фільтрації | 1 мкм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴


