
Картридж фільтра поліпропіленова сітка SANTAN BB10", 5мкм
129 ₴
- В наявності
- Код: -
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж для фільтрів холодної води SANTAN. Виготовлений з високоякісного спіненого поліпропілену щільністю 5 мікрон. Видаляє із води пісок, іржу, осад, мул, глину, окалину, суспензії та інші механічні домішки.
Щільність волокон поліпропіленового картриджа забезпечує поступову фільтрацію спочатку більших, а потім менш дрібних частинок і покращує якість очищення води.
Не містить жодних інших добавок чи присадок.
Висока ступінь очищення домішок
Захищає побутову техніку та санітарно-технічне обладнання
Покращує якість води.
Робоча температура від 4°C до 35°C
Ресурс використання до 6 місяців або 12 000 літрів
Щільність волокон поліпропіленового картриджа забезпечує поступову фільтрацію спочатку більших, а потім менш дрібних частинок і покращує якість очищення води.
Не містить жодних інших добавок чи присадок.
Висока ступінь очищення домішок
Захищає побутову техніку та санітарно-технічне обладнання
Покращує якість води.
Робоча температура від 4°C до 35°C
Ресурс використання до 6 місяців або 12 000 літрів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм ± 5 мм мм |
| Діаметр | 110 мм ± 2 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальна температура води (°C) | 35°C |
| Матеріал | поліпропіленова сітка |
| Принцип очищення | проточний |
| Ресурс | 12 000 л. |
| Розмір | 10" |
| Ступінь фільтрації | 5 мкм |
| Тип | картридж фільтра |
| Тип фільтру | змінний картридж водяного фільтра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴


