Кухонна мийка ТМ ADAMANT « FINE » в розм ірах 470*190 мм виконана в круглій формі з привабливим дизайном. Кухонна мийка ТМ ADAMANT « FINE » спроектована за передовою та найбільш перспективною технологією SOLID SURFACE, яка передбачає виготовлення з міцного, високотехнологічного, екологічно чистого матеріалу, що складається на 80% з кварцитів різних фракцій та 20% поліефірних смол. Кварц ( SiO 2) – мінерал, суміш кремнію і кисню, твердий, міцний довговічний матеріал, який поступається цим якостям лише алмазам і топазам. Кам'яна поверхня кухонної мийки має значний ряд переваг: термостійка витримує високі температури до 280°С; стійка до механічних пошкоджень, ударів та подряпин столовим приладдям; структура поверхні однорідна непориста, яка перешкоджає прониканню різних барвників і бактерій, що дозволяє легко підтримувати мийку в чистоті; матеріал безпечний та екологічний, протестований на контакт с харчовими продуктами; не змінює колір та структуру під впливом ультрафіолету, більшості кислот, лугів та інших активних хімічних реагентів. Всі складові та матеріали з яких виготовляються кухонна мийка ТМ ADAMANT « FINE » , імпортуються з Європи і мають всі сертифікати відповідності екологічним нормам. Професійно підібрана кухонна мийка ТМ ADAMANT « FINE » буде завжди виглядати привабливо, поєднуючись з інтер’єром на вашій кухні. Гарантія на продукцію - 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 8 кг |
| Колір | Мокко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний розмір ( Д*Ш ) | d 450 мм |
| Комплектація | Кухонна мийка, кріплення, гарантійний талон, коробка. |
| Кількість чаш | Одна |
| Мoдель | FINE |
| Особливості | Без крила |
| Розмір кухонної мийки ( Д*Ш*Г ) | d 470*190 мм |
| Розмір основної чаші ( Д*Ш*Г ) | d 390*315*190 мм |
| Спосіб монтажу і кріплення | Врізна, нижне кріплення до стільниці |
| Технологія | Solid Surface |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280 ₴



