Кухонний змішувач Adamant SA-02 ідеально підходять по кольору та текстурі до всього модельного ряду кухонних мийок ТМ ADAMANT. Кухонний змішувач Adamant SA-02 має такі переваги: матеріал корпусу харчова нержавіюча сталь 304 М, не містить свинцю; поверхня вкрита захисним шаром фарби по технології порошкового покриття, яке буде стійке до будь-яких механічних або хімічних впливів, в процесі експлуатації; керамічний диск в змінному картриджі, який допомагає плавному регулюванню температури та подачі води; можливість повороту зливу на 360 ° навкруг осі; аератор, який економить воду на 30%; стильний дизайн, який доповнить вашу кухню. Кухонний змішувач Adamant SA-02 виготовляють з високоякісних, міцних, довговічних та безпечних матеріалів і компонентів. Впровадження сучасних технологій у виробництво гарантує професійний рівень функціональності готової продукції, та ексклюзивний дизайн. Змішувач Adamant SA-02 значно покращить Вам роботу на вашій кухні за рахунок, зручності і універсальності в побуті. Злив змішувача, який має ідеально підібрану висоту адаптований для миття та наповнення водою високих ємностей, каструль, приладдя. Важіль подачі води, за рахунок обертання змішувача, легко розмістити під зручну для Вас сторону – ліворуч або праворуч, це забезпечить свободу дій при роботі на вашій кухні. Завдяки технології порошкового покриття змішувач Adamant SA-02 ніколи не втратить свого ідеального вигляду. Ви будете насолоджуватись під час використання змішувача на вашій кухні, який до того ж стане прикрасою інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота змішувача | 350 мм |
| Діаметр основи | 50 мм |
| Комплектація | Змішувач, гнучкі патрубки, гарантійний талон, коробка. |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Мoдель | SA-02 |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Призначення | Кухонний |
| Спосіб монтажу і кріплення | Вертикальний, врізний з гайкою |
| Тип | Одноважільний |
| Тип зливу | Поворотний 360° |
| Тип змішування | Картридж з керамічним диском |
| Тип підводки води | Гнучкі патрубки 400 мм |
| Форма зливу | Г-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 065 ₴







