Кухонний змішувач SA-021 ТМ ADAMANT - це професійні вироби, найкращої якості за доступною ціною. Змішувачі ідеально підходять за кольором та текстурою до всього модельного ряду кухонних мийок ТМ ADAMANT. Кухонний змішувач SA-021 ТМ ADAMANT має переваги: • змішувач має подвійний функціонал, поєднує в собі підводку для фільтрованої води та звичайної, це заощаджує місце на кухні, щоб не ставити окремий змішувач. • матеріал корпусу харчова нержавіюча сталь 304 М, що не містить свинцю; • поверхня покрита захисним шаром фарби за технологією порошкового покриття, стійкого до будь-яких механічних чи хімічних впливів, у процесі експлуатації; • керамічні диски у змінних картриджах, які допомагають плавному регулюванню температури та подачі води; • можливість повороту зливу на 360 ° навколо осі; • два аератори, які економлять воду на 30%; • стильний дизайн, який доповнить вашу кухню. Кухонний змішувач SA-021 ТМ ADAMANT виготовляється з високоякісних, міцних, довговічних та безпечних матеріалів та компонентів. Впровадження сучасних технологій у виробництво гарантує професійний рівень функціональності готової продукції та ексклюзивний дизайн. Змішувачі 2 в 1 значно покращать роботу на вашій кухні за рахунок, зручності та поєднання функціоналу – подачі фільтрованої води та звичайної. Злив змішувача, який має ідеально підібрану висоту, адаптований для миття та наповнення водою високих ємностей, каструль, приладдя. За рахунок обертання змішувача, його легко розмістити під зручну для Вас сторону важелем подачі фільтрованої води – ліворуч або праворуч, надалі для зручного використання. Подача для фільтрованої води підключається спеціальним шлангом з перехідником, що йде в комплекті зі змішувачем, вам потрібно придбати комплект фільтрації. Завдяки технології порошкового покриття rухонний змішувач SA-021 ТМ ADAMANT ніколи не позбудеться свого ідеального вигляду. Ви насолоджуватиметеся при використанні змішувача на вашій кухні, який замінить вам відразу два змішувачі, до того ж стане прикрасою інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота змішувача | 355 мм |
| Діаметр основи | 50 мм |
| Колір | Avena |
| Комплектація | Змішувач, гнучкі патрубки, гарантійний талон, коробка. |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Мoдель | SA-021 |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Призначення | Кухонний |
| Спосіб монтажу і кріплення | Вертикальний, врізний з гайкою |
| Тип | Дво-важільний |
| Тип зливу | Поворотний 360° |
| Тип змішування | Картриджи з керамічним диском |
| Тип підводки води | Гнучкі патрубки 400 мм |
| Форма зливу | Г-подібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 275 ₴







