
Ванна акрилова CERSANIT OCTAVIA 170х70+ ніжки тип 1
6 612 ₴
- В наявності
- Код: -
+380 (98) 055-95-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подвійне армування: смола + скловолокно.
Форма – прямокутна.
Розміри:
Довжина – 170 см;
Ширина – 70 см;
Глибина – 43 см.
Обсяг – 180 літрів.
Колір – білий.
В комплект поставки входять ніжки.
Панель і сифон докуповуються окремо.
Гарантія – 10 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SANTAN |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 43 см |
| Довжина: | 170 см мм |
| Комплектація | Ніжки |
| Країна-виробник товару | Cersanit |
| Тип | акрилова |
| Товщина | 4 мм |
| Форма | Прямокутне |
| Ширина | 70 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 612 ₴



